Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti, soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
logo lanitgarden

lanitgarden.cz
lanitgarden.sk

Plastový domek

Plechový domek

Skleník

Vchodová stříška

Komposter

Vše pro zahradu >

Způsoby platby

Způsoby platby

Platba při převzetí zboží / dobírka  

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Pracovníkovi dopravce, který vám zboží přiveze, uhradíte kupní cenu hotově. Při tomto způsobu platby se k ceně zboží připočítává poplatek 100 Kč za výběr hotovosti (jedná se o poplatek dopravci za výběr a manipulaci s hotovostí).

Hotově na prodejně  

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

Platební kartou po internetu  

Pokud zvolíte tento způsob platby, počkejte až vás bude kontaktovat náš operátor a pošle vám veškeré podklady k provedení platby - zálohovou fakturu a kontakt na webovou platební bránu LANIT PLAST. Na platební bráně LANIT PLAST budete vyzváni pouze k zadání variabilního čísla dokladu, který platíte a k zadání sumy. Pak vás systém automaticky přesměruje na zabezpečené stránky ČSOB banky, kde provedete vlastní platbu. Přijímáme běžné platební karty (VISA, VISA ELEKTRON, MASTERCARD, MAESTRO).

Platební kartou na prodejně

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně zaplatíte platební kartou. Přijímáme běžné platební karty (VISA, VISA ELEKTRON, MASTERCARD, MAESTRO).

Bankovním převodem - předem

Pokud zvolíte tento způsob platby, počkejte až vás bude kontaktovat náš operátor a pošle vám veškeré podklady k provedení platby - zálohovou fakturu. Pak běžným příkazem z účtu provedete platbu.


 

košík je prázdný

 

Eshop polykarbonát

Nákup po telefonu

Technické poradenství

                © 2009 LanitGarden - LANIT PLAST, s.r.o. | © Havai - tvorba www stránek