Vše pro zahradu > Co to je PEČEŤ JISTOTY?

Proč záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím?

Jsou skleníky od LANIT PLAST opravdu kvalitní?

Co to je PEČEŤ JISTOTY?


V poslední době se na evropský trh masivně dováží asijská produkce skleníků s extrémně nekvalitním polykarbonátem, který po velmi krátkém čase, kdy je vystaven světlu a slunci, zkřehne a popraská.

O tomto problému víme již řadu let a nechceme naše zákazníky vystavovat zbytečnému riziku. Protože u mnoha zahraničních výrobců skleníků není možné ověřit, od jakého výrobce polykarbonát skutečně pochází, tak si pro cca 99% naší nabídky skleníků raději vyrábíme prosklení z kvalitního polykarbonátu, který si sami už řadu let dovážíme od dvou velkých a ověřených výrobců z Velké Británie. Firma LANIT PLAST, s r.o. je totiž od roku 1999 jedním z největších dovozců deskového polykarbonátu (jako stavebního materiálu) do ČR. Na všechny materiály tak musíme mít (zákonný předpis) vlastní zkušební protokoly od českých technických zkušeben.

Veškerá prosklení vyrobená naší firmou od 15.7.2013 jsou označena výrazným potiskem na krabici (nápis LanitPlast) a na konci montážního návodu i tzv. "Pečetí jistoty". V každém případě se na všechny skleníky kdykoliv zakoupené u naší firmy vztahuje smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím.

 
Více informací (odkazy):


Více informací o nekvalitních čínských sklenících - popis, foto i video

Bližší popis co to je a co garantuje Pečeť jistoty

Proč mají skleníky od LANIT PLASTU záruku 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím ?

Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Dostupné zkušební protokoly na polykarbonát od LANIT PLASTU

Osvědčení o zdravotní nezávadnosti použitého polykarbonátu

Pečeť jistoty