spojovací kit k bioklimatické pergole LANITPLAST PREMIUM
Sada pro spojení jedné nebo více BIOKLIMATICKÝCH pergol LANITPLAST PREMIUM (pro všechny rozměry).

- zboží expedujeme následující pracovní den
- nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy 5 540 Kč
- možnost dodání pouze po ČR
Sada pro spojení dvou nebo více bioklimatických pergol LANITPLAST PREMIUM dohromady. Pokud chcete spojovat další pergolu, je nutné přikoupit další sadu.
Obsahem sady je profil pro spojení dvou horních sousedních okrajů pergoly + dva kotvící plechové prvky pro pevné sešroubování.
Rozměry balení:
- balík 1 - 33 x 25 x 19 cm / 5 kg
- balík 2 - 10 x 140 x 5 cm / 2 kg
Pro ověření kompatibility s Vaší pergolou přejděte do horní záložky „Vhodné pro“, kde najdete seznam podporovaných modelů.
Pozor - spojovací kit je kompatibilní výhradně s modelem bioklimatické pergoly LANITPLAST. Na verzi PLUS nelze namontovat.
Tento on-line obchod a jeho provozovatel respektují nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků 2023/988 (dále jen „GPSR“). Mění ustanovení nařízení EU č. 1025/2012 a směrnice 2020/1828 a zrušuje směrnici 2001/95/ES a směrnici 87/357/EHS – tzv. GPSR.
Provozovatel tohoto e-shopu je podle znění nařízení GPSR v závislosti na jednotlivém produktu v některé z těchto pozic:
- výrobce
- dovozce
- distributor
- on-line prodejce
Výrobce:
LANIT PLAST, s.r.o., Chomutovice 38, 251 01 Popovičky, Česká republika, e-mail info@lanitplast.cz
| Kód produktu: | LG4114 |
| Kategorie: | pergoly bioklimatické |
| Výrobce: | LANIT PLAST |
| Barva: | antracit |
| Materiál konstrukce: | hliník |
| Hmotnost: | 10 kg |

