Vše pro zahradu > Skleníky > Příslušenství ke skleníkům > Čisticí prostředky > čisticí prostředek LANITPLAST na skleníky

čisticí prostředek LANITPLAST
na skleníky

Prostředek na mytí polykarbonátových skleníků a pařenišť.

prodej skončil
Běžná MOC cena: 490 Kč, Sleva: 0,00%
Cena
490 Kč

Čistící pěna na bázi uhličitanů, obsah 800 ml, vhodné na menší jednoduše přístupné plochy, ideální na polykarbonátové skleníky.

Čisticí prostředek na skleníky z polykarbonátu je vhodným pomocníkem při čištění prosklení Vašeho polykarbonátového skleníku či pařeniště. Jednoduchá aplikuje pomocí zpěňovače (rozprašovače).

Použití: Trysku na zpěňovači nastavte do pracovní polohy a přípravek aplikujte na znečištěný povrch. Plocha by neměla být horká, aby nedocházelo k rychlému zasychání aplikovaného prostředku. Nechte působit cca 10 minut, popřípadě lehce otírejte měkkým čistým hadrem. V případě potřeby celý postup opakujte. Používejte ideálně bavlněný, vždy však nový hadr, aby nedošlo k poškrábání povrchu plastových desek. 

Výrobek je otestován výrobcem polykarbonátu Brett Martin a schválen jako kompatibilní s polykarbonátem Marlon. Tento výrobek nemůže polykarbonátové prosklení nijak poškodit jako většina ostatních agresivních čisticích prostředků.

Kód produktu: LG1602
Hmotnost:1.2 kg
Kategorie:Příslušenství ke skleníkům