Přídavné střešní ventilační okno je určeno pro skleníky Hobby H6/7 a Viva V6/7 zajišťuje efektivnější cirkulaci vzduchu. Oproti větrání dveřmi nedochází k ochlazování kořenového systému rostlin, což přispívá k jejich lepšímu růstu.
Součástí balení je pouze konstrukce ventilačního okna bez skleněné výplně. Spojovací materiál je součástí balení. V případě dodatečné instalace je nutné upravit stávající výplň skleníku – konkrétně rozdělit střešní desku na dvě části. Rozříznutí desky není žádný problém u polykarbonátových verzí (lze doma ruční pilkou), u verzí s klasickým sklem (čiré nebo rozptylové) je nutné oslovit sklenáře, u verzí s kaleným sklem doporučujeme raději u sklenáře dokoupit dvě menší skla (jedno do okna a druhé do zbytku pláště pod vložené ventilační okno. Kalené sklo prakticky není možném řezat.
Pro ověření kompatibility s Vaším skleníkem přejděte do horní záložky „Vhodné pro“, kde najdete seznam podporovaných modelů.
Tento on-line obchod a jeho provozovatel respektují nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků 2023/988 (dále jen „GPSR“). Mění ustanovení nařízení EU č. 1025/2012 a směrnice 2020/1828 a zrušuje směrnici 2001/95/ES a směrnici 87/357/EHS – tzv. GPSR.
Provozovatel tohoto e-shopu je podle znění nařízení GPSR v závislosti na jednotlivém produktu v některé z těchto pozic:
- výrobce
- dovozce
- distributor
- on-line prodejce
Výrobce:
Limes Litomyšl s.r.o. Němčice 160 561 18 Němčice u Litomyšle, email limes@limes.cz
| Kód produktu: | LG4952 |
| Typ příslušenství: | ventilační okna |
| Barva: | stříbrná |
| Model skleníku: | LIMES HOBBY H6 a H7 |
| Výrobce: | LANIT PLAST |
Dotazy k produktu
K tomuto produktu zatím nebyly položeny žádné dotazy.
Recenze zákazníků
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.



